poniedziałek, 8 stycznia 2018

Poświąteczne dziękuję i "Podaj dalej"

Zupełnie o czym innym miało być. Ale skoro dopiero w styczniu zabrałam się za pisanie, to nie będzie przecież o świętach ;)
Za to poświątecznie chciałam podziękować Asi, Karolinie i Agnieszce, że o mnie pamiętały. Takie przepiękne karteczki do mnie przyfrunęły:
...od Agnieszki

...od Asi

...od Karoliny


Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję :) sprawiłyście mi wielką radochę :)
Ja w zeszłym roku nie zrobiłam ani jednej kartki świątecznej. Za to później, przed świętami, pośród ogólnej bieganiny, strasznie brakowało mi takiego drobiazgu, który można podarować i widać że jest od serca. Jak zobaczyłam karteczki od dziewczyn decyzja zapadła: zapisałam się na zabawy do Uli oraz Kasi i zaczynam działać już :)

Nie będę jakoś szczególnie podsumowywać minionego roku. Prywatnie nie był dla mnie zły, ale niestety dość nerwowy i kilka istotnych spraw nie potoczyło się po mojej myśli. Tak też się skończył. Między świętami a Nowym Rokiem czekała nas kolejna zmiana adresu. Tym razem nieplanowana i dość niespodziewana, bo spowodowana ujawnieniem się pewnej wady mieszkania, które wynajęliśmy zanim nie wylądujemy u siebie. Cóż :) na nudę nie narzekam! Tylko powiem Wam, że dumna byłam z mojego męża, bo słowem nie pisnął, kiedy zaraz po rzeczach dzieciaków (które to pakowaliśmy w pierwszej kolejności), spakowałam mój hafciarski majdan :) Ot, priorytety zostały ustalone.
Robótkowo nie działo się u mnie jakoś szczególnie intensywnie, ale też nie całkiem marnie :) przyznać się Wam muszę, że nie wszystkie ukończone prace pokazałam na blogu. Zdecydowanie muszę się zmotywować i pisać posty regularnie. I to jedno z moich nielicznych noworocznych postanowień :) Rok 2018 przyniesie mojej rodzinie wiele zmian - tak więc nie planuję i nie postanawiam zbyt wiele. Być może wreszcie znowu zamieszkamy w na swoim - tym razem w docelowym miejscu. We wrześniu mój starszak zamieni się w pierwszoklasistę a jego młodszy brat w przedszkolaka. Ja znowu zamierzam pracować, mój mąż również planuje poważną zawodową woltę. Trochę będzie się działo :)
A na dobry początek tak intensywnie zapowiadającego się roku chcę się Wam pochwalić cudną paczką, jaka dotarła do mnie jesienią. Czyli kawał czasu temu. Zgłaszając się do "Podaj dalej" u Agnieszki nie spodziewałam się tak ekspresowej przesyłki.
Znalazłam w niej mnóstwo dających radość drobiazgów :) Dopiero zapisując się na różnego rodzaju wymianki i inne zabawy blogowe odkryłam na nowo, jaką radość dają właśnie takie małe cudeńka wyciągane z koperty jedno po drugim :)
 W paczce od Agi dostałam szydełkowego żółwika, którego natychmiast przechwyciły małe rączki i cudem tylko wydostałam go do zdjęć, malutką dynię (wylądowała w jesiennym wianku) oraz koralikową, delikatną zawieszkę - rozgwiazdę w pięknych niebieskościach. Nie mogę się zdecydować, gdzie ją ostatecznie przywiesić, więc wędruje to tu to tam i cieszy oko, bo spodobała mi się bardzo!

Do tego quillingowa karteczka, notes (skąd wiedziałaś, że do ładnych notesów mam słabość?),  zakładka i indeksujące karteczki.


I jeszcze niteczki, kanwy, świeczki, zapach do szafy i coś słodkiego na deser:

Agnieszko, późno pokazuję na blogu, ale dziękuję Ci jeszcze raz z całego serducha!

A jeśli ktoś dotrwał aż do tego miejsca to zapraszam na "Podaj dalej" :)
Pierwsze dwie osoby, które w komentarzu wyrażą chęć zabawy otrzymają ode mnie (najpóźniej do końca października) paczkę-niespodziankę. Zgłoszenie jest jednocześnie zobowiązaniem do kontynuowania zabawy na swoim blogu.
Kto chętny?
Pozdrawiam mocno :)


12 komentarzy:

 1. Piękne kartki i prezenty otrzymałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Achh....tyle pieknych upominków, jest czym nacieszyć oko :)
  Pozdrawiam serdecznie :)
  K.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie publikuj więcej postów w tym roku Aniu bo bardzo lubię je czytać! :) Ja jeszcze czekam na trzy paczuszki w ramach Podaj Dalej więc ustąpię miejsca innym. Pozdrawiam Cię ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne prezenty. Życzę aby wszystkie postanowienia noworoczne udało Ci się zrealizować.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli zagraniczny adres nie jest przeszkodą to ja bym się chętnie zapisała do zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne karteczki i paczuszka
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana...to ja się zgapiłam wczesniej, więc chętnie wezmę udzial w zabawie Podaj Dalej :)
  Uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń